Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Medyny - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom Dąbrówka Wielka

Dąbrówka Wielka(Medyny + 25 km)

370 000 zł62,90 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Czy możliwe jest zamieszkanie w wyremontowanym domu z ogrodem blisko miasta w cenie mieszkania w blokowisku? Tak! Ten dom został podzielony na dwa odrębne lokale z podziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński(Medyny + 4 km)

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:802 m²

Na sprzedaż działka rekreacyjna z domkiem blisko jeziora Blanki. Nieruchomość znajduje się w odległości 130 m od plaży. Działka o powierzchni 802 m2 zabudowana jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Szkolna

Bisztynek(Medyny + 20 km)

629 000 zł315,30 m² 1 994,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:807 m²

Działka 807 m2* siedem pokoi * oddzielna kuchnia* dwa odzielne wejścia z możliwością przeznaczeniem do najmu lub prowadzenia działalności gospodarczej! * budynek przyłączony do miejskiej sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Bratek

Bartoszyce(Medyny + 22 km)

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż wolnostojący, piętrowy dom o powierzchni ok. 110 m , częściowo podpiwniczony, położony w Bartoszycach przy ulicy Teresy Bratek na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lutry

Lutry(Medyny + 22 km)

999 000 zł157 m² 6 363,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem blisko jeziora Lutry, gmina Kolno, pojezierze Olsztyńskie Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Lutry (gmina Kolno), w północno.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Nowowiejskiego

Bartoszyce(Medyny + 22 km)

499 000 zł320 m² 1 559 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:612 m²

Biuro M2 Estate ma przyjemność zaprezentować bardzo ciekawą nieruchomość położoną w Bartoszycach. Hotelik z częścią mieszkalną dla właścicieli oraz domek letniskowy na tej samej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Stryjkowo

Stryjkowo(Medyny + 10 km)

1 700 000 zł242,83 m² 7 000,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:628 000 m²

W sercu Warmii, pomiędzy Dobrym Miastem a Lidzbarkiem Warmińskim, w malowniczej miejscowości Stryjkowo, znajduje się siedlisko, które daje coś znacznie więcej niż tylko nieruchomość daje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jeziorany

Jeziorany(Medyny + 17 km)

950 000 zł153 m² 6 209,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 497 m²

Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż we Franknowie (40 km od Olsztyna i 6 km od Jezioran). Informacje w skrócie: powierzchnia działki: 5497 m2 Ogrzewanie: pompa ciepła Prąd: fotowoltaika Woda:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Lubomino

Lubomino(Medyny + 24 km)